Skip to main content
Business - Renfrewshire Council
You are in Council and Boards

Planning and Climate Change Policy Board

19 May 2022 - onwards
Fixed
None
  • Meetings
  • Members
  • Other Information

Members

PartyNameRoleMembership Dates
12
Page 1 of 2, Displaying items 1 to 10 of 15 members/vacancies that match search criteria
Scottish National Party
Councillor Jennifer Adam Member 19/05/2022 - current
Labour and Co-operative Party
Councillor Carolann Davidson Member 25/05/2022 - current
Independent
Councillor Andy Doig Member 20/05/2022 - current
Scottish Labour Party
Councillor Chris Gilmour Member 24/05/2022 - current
Scottish Conservative and Unionist
Councillor Neill Graham Member 24/05/2022 - current
Scottish Liberal Democrats
Councillor Anne Hannigan Member 20/05/2022 - current
Scottish Labour Party
Councillor John Hood Member 24/05/2022 - current
Scottish National Party
Councillor Bruce MacFarlane Depute Convener 19/05/2022 - current
Scottish National Party
Councillor Kenny MacLaren Member 19/05/2022 - current
Scottish Labour Party
Councillor Jamie McGuire Member 24/05/2022 - current

Other Information